www.melyebutik.com'dan alışveriş yapmak güvenli midir?

· Kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve tarafımızca saklanmamaktadır. Ayrıca sitemizde SSLsertifikamız mevcuttur.

Kapıda ödemelerde / kredi kartlı ödemelerde kargo ücreti dahil mi değil mi?

· www.melyebutik.com’dan yapılan havale eft li satışlarda kargo ücretsiz olup, kapıda ödemeli ve kredi kartıyla yapılan satışlarda kargo bedeli müşterilerimize aittir.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

· www.melyebutik.com üzerindenveinstagramsayfamız olan@melye.butik üzerinden verilen siparişler anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan YURTİÇİ KARGO ile sizlere gönderilmektedir.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

· www.melyebutik.comüzerinden ve instagram hesabımız olan @melye.butik üzerinden oluşturduğunuz siparişleriniz onaylandıktan sonraki 1-3 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO firması tarafından sizlere teslim edilecektir.

Değişimlerde kargo ücreti kime ait?

· Kullanılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle değişime gönderilmelidir. Değişim kargoları (tarafımızdan kaynaklanan herhangi bir defo, eksiklik, kusur vb. dışında) alıcı tarafından karşılanmaktadır.

Siparişlerimi teslim alırken neye dikkat etmeliyim?

· Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesi sürecinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

 

www.melyebutik.com’da nasıl ödeme yapabilirim?

     www.melyebutik.com  üzerinden ödemelerinizi bütün kredi kartları, (VISA, Mastercard, American Express)  Havale-EFT ve kapıda ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz.

Yurtdışına teslimat yapılıyor mu?

· Şuan için yurtdışına teslimat sağlanmamaktadır.